içinde ,

Wifedoge

Wifedoge, popüler kripto para birimi Dogecoin’in bir parodisi olarak ortaya çıktığı için kripto para birimlerinin “doğuşunu” temsil ediyor. Mucidler, her Wifedoge tokeninin değerinin bir Dogecoin’e eşdeğer olacağını garanti eder. DOGE’nin değerini bir yılda %4.600 artırdığını düşünürsek harika bir haber ve hem Elon Musk hem de Mark Cuban onu “en güçlü” kripto para birimi olarak görüyo
Wifedoge, geçtiğimiz Temmuz ayında Dogecoin’in ‘eşi’ olarak piyasaya sunuldu. Ancak özünde onun bir klonu. CoinMarketCap verilerine göre kripto para, ‘kripto’ dünyasının merakı olmasının ve Elon Musk’ın gibi bir fenomenin desteğine sahip olmasının yanı sıra, sadece bir günde %3.000’den fazla piyasa değeri büyümesiyle bu hafta herkesi şaşırttı.
31 Ağustos Salı günü, Wifedoge, Pazartesi sabahı başladığı 68.350 dolardan %3.294,29 daha yüksek bir rakam olan piyasa değeri olarak 2.32 milyon doları aştı.

Ancak Dogecoin’in ‘eşi’ serisini sürdüremedi ve bu 2 Eylül Perşembe günü için ticaret hacmi 211.642 dolara düştü.

Wifedoge nedir?
Wifecoin, bir dijital para biriminin (Dogecoin) bir parodisi olarak ortaya çıktığı için kripto para birimlerinin ‘başlangıcını’ temsil ediyor, bu da Bitcoin’i parodileştirmek için bir internet memes’inden ilham aldı, çok gerçeküstü!

Yaratıcılar, her Wifecoin değerinin bir Dogecoin’e eşdeğer olmasını sağlamaya çalışıyor. DOGE’nin bir yılda değerini %4,600 artırdığını ve hem Elon Musk hem de Mark Cuban’ın onu “en güçlü” kripto para birimi olarak gördüklerini düşünürsek. Bu wifedoge için iyi bir haber.

Ayrıca Wifedoge, coinlerinin %5’ini Elon Musk’a ayıracaklarını açıkladılar.

Wifecoin resmi hesabından bir yetkili tweet atarak “onları size doğru zamanda vereceğiz, aksi takdirde tokenlerin %5’i sonsuza kadar bloke edilecek” dedi.

Bu durum, wifedoge’nin Elon Musk’ın onayına sahip olacaklarından çok fazla emin olduklarını gösteriyor:

“Elon Musk’a teşekkürler. Ben Wifedoge’um. Doge’nin eşi! Şimdi Pancakeswap’ta dördüncü lansman günü! Wifedoge’u neşelendirmek için tweet attığınız için teşekkürler. Bize güvenin, yakında küresel yatırımcıları daha da şaşırtacağız. Ekibimiz çok çalışıyor” diye bir tweet daha görebilirsiniz.

Wifedoge’a yatırım yapmalı mısınız?

Uzmanlar, bu baş döndürücü iniş çıkışların, kripto piyasasının birden fazla kurban oluşturan hileli manipülasyonlarından kaynaklandığını garanti ediyorlar:

“Düşük likiditeye sahip varlıkların fiyatlarındaki keskin iniş ve çıkışlar, genellikle ‘pompala ve boşalt’ olarak bilinen ve bu varlıkların değerini şişirmek ve ardından onu abartılı fiyatlarla satmaktan oluşan hileli manipülasyonların sonucudur. Kripto piyasasında düzenleme eksikliği mevcut. Bu durum birçok yatırımcının bu planın kurbanı olmasına neden oluyor.”

Wifedoge’a yatırım yapma veya yapmama kararı, diğer kripto para birimlerinde olduğu gibidir.

İşler ters gittiğinde kaybetmeye hazır olduğunuz fazladan paranız varsa, piyasaya girmenizde bir sakınca yok. Kripto para portföyünüzde 24 saat içinde %3.000’den fazla fırlayabilen bazı tokenların olması asla zarar vermez.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Körili Tavuk Nasıl Yapılır ?

Chromia CHR coin Nedir?