içinde

Binance Card’dan 3 Yeni Altcoin’e Dayanak Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Binance, kripto para kartı Binance Card’a XRP, SHIB ve AVAX dayanağı eklediğini duyurdu.

Yakın vakitte Mastercard iştirakiyle Arjantin’de kullanıma açılan Binance Card’a yeni eklemeler yapıldı. Arjantin haricinde EFTA ve Avrupa Birliği ülkelerinde de kullanıma açık olan Binance Card’da yapılan 3 yeni altcoin takviyesiyle birlikte 14 kripto para ünitesi yer alacak.

Binance Card Kripto Para Sayısı Arttı

Yeni dayanaklarla kullanım ağı genişleyen Binance Card ile mevcut 14 kripto para ünitesinden biriyle ödeme yapmak istiyorsanız tercihinizi öncelik listesine almanız gerekiyor. Kullanıcılar, mevcut ödeme seçeneklerinde değişiklik yapmadan Binance Card’da toplamda 6 farklı kripto ünitesine öncelik verebiliyor ve toplam 12 adet kripto para kullanılabiliyor.

XRP, SHIB ve AVAX destekleyeceğini açıklayan Binance Card ile bugünden itibaren; ADA, AVAX, BNB, BTC, BUSD, DOT, ETH, LAZIO, PORTO, SANTOS, SHIB, SXP, USDT ve XRP kripto üniteleri kullanılarak harcama yapılabilecek.

Yalnızca listeye yeni eklenen Arjantin, EFTA ve Avrupa Birliği ülkelerinde kullanıma açık olan Binance Card hizmetinden Türkiye’deki kullanıcılar faydalanamıyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Voyager, Müşterilerine 270 Milyon Dolar İade Ediyor Webilginç Kripto Para Haber

ABD Kripto Borsaları SEC Tarafından İnceleniyor Savı Webilginç Kripto Para Haber