içinde

Bitbank, ETHW’yi Listeleme Konusunda Kararsız Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Japon kripto para borsası Bitbank, Ethereum PoW (ETHW) listelenmesiyle ilgili şimdi bir karar vermediğini açıkladı.

Ağustos ayının başlarında, kripto madencileri yaklaşan Merge öncesi alternatif Proof of Work Ethereum’u ortaya çıkardı. ETHW tokeni başlangıçta biraz hacim kazanmayı başardı ve Poloniex, birinci dayanak veren borsalardan birisi oldu. BitMEX de PoW coin için bir vadeli süreç mukavelesi başlattı. Bitbank ise listeleme konusunda karar verebilmiş değil.

Bitbank, ETHW ile İlgili Düzenleyici Netlik Arıyor

Şirket, Ethereum PoW (ETHW) listelenmesiyle ilgili şimdi bir karar vermedi. Coin’i listeleyip listelemeyeceğine karar vermeden evvel potansiyel düzenleyici risklerin kıymetlendirilmesi gerektiğini düşünüyor.

Ağustos ayının başlarında çok fazla ilgi uyandırmasına karşın, PoW dayanaklı tokenin bedeli, Merge olayının başlangıcında düştü. ETHW, CoinGecko tarafından sağlanan datalara nazaran şu anda 50,56 dolardan süreç görüyor. ETHW coin’inin şimdi piyasaya sürülmediğini de belirtmekte yarar var.

Ayrıca, Ethereum PoW, yakın vakitte bir güncelleme aldı ve muhafaza konusunda değerli bir adım attı. Bu adımla, makûs niyetli şahısların replay atağıyla testnet süreçlerini kullanarak fon çalmasından korunması hedefleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Okullarda Kripto Para Eğitimi Verilmeli Mi? Webilginç Kripto Para Haber

Bitcoin Düşüşte! Piyasada Son Durum – 24 Ağustos 2022 Webilginç Kripto Para Haber