içinde

Google Eski CEO’su, Bitcoin Teknolojisini Harikulâde Olarak Tanımlıyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

2014’teki bir görüntünün tekrardan yayınlanmasıyla Google Eski CEO’su Eric Schmidt’in Bitcoin’in (BTC) kriptografik muvaffakiyetini fevkalâde bulduğu ortaya çıktı.

Schmidt 2014 yılında Bilgisayar Tarihi Müzesi’nde konuşurken, Bitcoin’in epey kıymetli bir teknoloji olduğunu fakat varlığın para ünitesi olarak kullanılmasındaki sakıncalarını lisana getirdiği görülüyor.

Bitcoin teknolojisinin ileride daha fazla kurumda kullanılabileceğini söyleyen Schmidt, Bitcoin benimsenmesinin epeyce düşük olduğu yıllarda gösterdiği duruş varlığın beklentileri için takviye olarak görülebilir.

Schmidt katıldığı bir panelde, Bitcoin’in dikkate kıymet bir muvaffakiyet olduğunu ve dijital dünyada kopyalanamayan bir bedel yaratma yeteneğinin kıymet biçilemez olduğunu söyledi. Bitcoin teknolojisinin kopyalanamaz defterlere sahip olması inanılmaz bir gelişme, pek çok insan bunun üzerine iş kuracak dedi.

Schmidt’in Kriptoya İlgisi

Eric Schmidt’in kriptoya ilgisi kriptonun alındaki teknolojiye hayranlığından kaynaklanıyor yeni yaptığı bir açıklamada Web3’e olan ilgisini paylaştı:

Birey olarak kimliğinizi denetim edebileceğiniz ve otoritenin olmayacağı yeni bir internet modeli çok ilgi cazip. Çok baştan çıkarıcı ve merkeziyetsiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Binance CEO’su ve WazirX Kurucusu Ortasındaki Tartışma Devam Ediyor Webilginç Kripto Para Haber

Cardano’nun Vasil Hard Fork’u Üzerinde Çalışmalar Sürüyor Webilginç Kripto Para Haber