içinde

Cardano’nun Vasil Hard Fork’u Üzerinde Çalışmalar Sürüyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

IOG tarafından hazırlanan rapora nazaran, Vasil Hard Fork’u üzerinde çalışmalar devam ediyor.

IOG’un açıklamasına nazaran Cardano grupları, devnet’te Vasil’i test etmek için yeni bir düğüm olan v.1.35.3-rc1’i yayınladı.

Paylaşılan bilgilere nazaran Vasil’in fonksiyonellik testinin son etapları için özel üretim öncesi ortam hazırlanmış durumda. Hazırlanan yeni ortam, daha uygun bir geliştirici tecrübe sağlayacak ve geliştiriciler SPO’ları ve borsaları bu ortamı kullanmaya teşvik edecek.

IOG grubu 3 Temmuz’da Cardano tesnet’ini Vasil fonksiyonelliğini içerek halde fork’ladıç. Testnet hard fork’unun duyurulmasının akabinde birinci düğüm v.1.35.0 ile geliştirme süreci devam etti. Düğüm üzerindeki yanılgıların fark edilmesinin akabinde IOG grupları v.1.35.1 ve v.1.35.2 düğümleri üzerinde ağırlaştı.

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Vasil hard fork’u için yorum yaparken yeni düğüm v.1.35.3’ten bahsetti. Hoskinson, yeni bir eza ortaya çıkmadığı takdirde, hard fork için bir gecikme beklemediğini söz etti.

IOG, haftalık geliştirme raporunda, Cardano ağıyla ilgili yeni istatistikleri de yayınladı. Rapora nazaran şu anda Cardano ağı üzerinde 1048 proje inşa edilirken, 93 adet de yeni proje başlatıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Google Eski CEO’su, Bitcoin Teknolojisini Harikulâde Olarak Tanımlıyor Webilginç Kripto Para Haber

İngiliz Futbol Kulübü Bitcoin ile Ödeme Alacak Webilginç Kripto Para Haber