içinde

Kripto Pazarındaki Düşünceler, İkinci El Lüks Saat Arzının Artmasına Neden Oldu Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para piyasasında yaşanan çöküş, ikinci el lüks saat arzının artmasına sebep oldu.

Kripto para piyasasında haftalardır devam eden aşağı istikametli satış baskısının akabinde, ikinci el piyasasında en çok aranan lüks saatlerin arzı da yükselişe geçti. Bu durum, Patek Philippe ve Rolex modellerinin fiyatları üzerinde düşük bir baskı meydana getirdi.

Chrono24 isimli saat ticaret platformuna nazaran Rolex Daytona ve Patek Nautilus 5711A üzere lüks saatler, artık daha kolay bir biçimde temin edilebiliyor.

500.000’den fazla saat satışı yapan şirket, kripto para piyasasında yaşanan düşüşün, saat dalını de direkt etkilediğini kaydetti.

Kripto paraların yükselişe geçtiği devirlerde, yeni bir lüks alıcı sınıfı ortaya çıkmış ve bilhassa Rolex, Audemars Piguet ve Patek tarafından üretilen lüks modellerde daha evvel görülmemiş bir fiyat artışo meydana gelmişti.

Kripto piyasalarında yaşanan çöküşle birlikte, saatlerin de fiyatlarında düşüş görüldü.

Pandemi boyunca lüks saatlerin ikinci el fiyatları istikrarlı bir biçimde artarken geçtiğimiz Mart ve Nisan aylarında tepe seviyeyi gördü.

Chrono24’ün CEO’su Tim Stracke, satış bayilerini ve kişisel satıcıları buluşturan platformlarda süreç hacimlerinin yılın birinci yarısında %50’den fazla arttığına dikkat çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

İran, Kripto Madenciliğine Yeni Düzenleme Getirdi Webilginç Kripto Para Haber

Cardano’da Son Durum Ne? Güncelleme Neden Ertelendi? Webilginç Kripto Para Haber