içinde

TRON DAO Reserve, Borsalardan 180 milyon dolar çekecek !

TRON COİN
TRON COİN
TRON’un stabil kripto parası USDD’nin arkasında bulunan merkeziyetsiz kripto rezerv oluşumu TRON DAO Reserve, borsalardan 3 milyar dolar yani yaklaşık olarak 180 milyon dolar çekeceğini aktardı.

TRON DAO Reserve, bu hamleyi Decentralized USD’nin (USDD) fiyatına destek vermek için yapacak. Açıklamanın yer aldığı tweet’de, “Tüm blok zinciri endüstrisini ve kripto para piyasasını korumak için TRON DAO, merkezi borsalar ve merkeziyetsiz kripto kredi platformlarından 3 milyar TRX daha çekecek.” denildi.

TRON DAO Reserve, dün de Binance’ten 2.5 milyar TRX çekeceğini belirtmişti. Bu sayede iki gün içerisinde borsalardan çekilen toplam miktar 5.5 milyar TRX’e kadar çıkacak. 5.5 milyar TRX, dolaşımdaki arzın yüzde 6’sına karşılık geliyor.

Son zamanlarda kripto para piyasalarında yaşanan sert düşüşler, UST olayının ardından tedirginlikle bakılan algoritmik stabil kripto paralar, dolar karşısında değerini korumak konusunda zorlanıyor. USDD’nin fiyatı dün 0.95 dolar kadar gerilemişti. TSİ 17.15 itibari ile 0.974 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

TRON’un kurucusu Justin Sun’da satış işlemlerine karşı durabilmek için 2 milyar dolar kullanacaklarını belirtmişti. Sun,“TRON DAO rezervinden onlarla mücadele için 2 milyar dolar kullanılacak. 24 saat bile dayanamazlar. Short’çuların sonu geliyor.” sözlerini de kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

BİTCOİN HABERLERİ

Amerikalı Milyarder ,İnsanlar Kripto’dan Vazgeçmeyecek..

webilgin.

İNSTAGRAM HESABIMI NASIL SİLEBİLİRİM ? İNSTAGRAM HESABI Dondurma,İNSTAGRAM HESABI Kapatma Linki,İNSTAGRAM HESABI SİLME Kalıcı, Geçici İnstagram Silme Nasıl Yapılır?