içinde ,

FC Barcelona’nın NFT koleksiyonu Açıkladı ! Sonra O TOKEN ?

FC Barcelona, ​​dünya çapındaki futbol taraftarlarına ulaşmak için Ownix ​​ile konsorsiyum kurarak kulübün 122 yıllık tarihini NFT’ler vesilesiyle paylaşacak. Ownix’in tokeni ONX, duyurunun peşinden 24 saat içinde ortalama %100 oranında terfi etti. ONX token, merkezi olmayan borsa olan Uniswap’ta listeleniyor ve USD Tether pazarındaki tecim kütlesi de 7.9 milyon doları aştı.

Dünyanın en büyük futbol kulüplerinden önde gelen FC Barcelona kulübü bir yenilikle daha ismini duyurdu. NFT koleksiyonunu tanıtmak için Ownix ​​ile konsorsiyum kurdu. Değiştirilemez token serisi, futbol kulübünün 122 yıllık geçmişinden tarihi anları sergileyecek.

FC Barcelona, ​​NFT koleksiyonu vesilesiyle zaferleri ve lig şampiyonluklarını taraftarlarla paylaşıyor. Dünyaca meşhur bir futbol kulübü olan FC Barcelona, ​​”güzel oyunun” dünya çapındaki fanatiklerine ulaşmaya odaklanan NFT koleksiyonunu piyasaya sürmeye hazır bulunduğunu bildirdi. Kulüp, yerel ve uluslararası zaferler, 26 milli lig ve beş UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu da dahil olmak suretiyle tarihinden başarılarını koleksiyona dahil edecek.

Özel bir NFT pazarı olan Ownix ​​ile kurulan ortaklıkla birlikte FC Barcelona’nın koleksiyonu 2021 yılının Kasım ayının son haftası piyasaya sunulması umut ediliyor. Koleksiyonu satın almak isteyen kullanıcılar yerel tokeni ONX ile alım yapabilecek.

Bu gelişmenin arkasından, ONX tokeni son 24 saat arasında %100’ün üzerinde bir ralli yapmış oldu. Token şu anda Uniswap’ın merkezi olmayan değişiklik platformunda ve Güney Koreli borsa Bithumb’da Tether’e karşı muamele görüyor. ONX’in günlük tecim hacmi de 8 milyon dolara ulaştı. Ownix, Twitter’da zamanı NFT anlarının yakında kendi pazarlarında piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Ownix ​​CEO’su Guy Elhanani deklare etti:

İlk beş NFT, önümüzdeki birkaç hafta arasında FCB tesislerinde gerçekleşecek olan bir para basma etkinliğinde başlatılması planlıyor. Lansmandan sonraki ilk birkaç hafta arasında platform, NFT’ler olarak benzersiz öğeler sunmaya hazırlanıyor. Ayrıca, sınırı olan sürümler ve koleksiyonlar da aleni artırmaya çıkarılacak.

Ne düşünüyorsun?

Beklenen O Seri Filmin 4. Filmi Nft Serisinide Çıkaracak !

İstanbul’da ki NFT Sanat Fuarına Yoğun İlgi