içinde

NFT Süreç Hacmi İkinci Çeyrekte Yüzde 41 Düştü Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Footprint Analytics, NFT dalının süreç hacmi üzere genel datalarını özetleyen ve tahlil eden NFT Kesim Raporu’nu yayınladı.

Yılın başlangıcında başarılı bir ivme yakalayan NFT’ler popülerliğini korusa da ikinci çeyrekte azalan ilginin önüne geçemedi. NFT Bölüm Raporu’na nazaran, 2022 yılının ikinci çeyreğinde NFT süreç hacmi yüzde 41’e düştü.

NFT Süreç Hacmi Düşüşte

Yıla güzel bir başlangıç yapan NFT’lere olan ilginin azalmasıyla birlikte süreç hacmi bu yılın ikinci çeyreğinde düşüşe geçti. Footprint Analytics tarafından oluşturulan ve 7 Ağustos’ta yayınlanan 2022 yılının ikinci çeyreğinde NFT Bölüm Raporu, NFT süreç hacminin yüzde 41 düştüğünü gösteriyor.

Raporda, kripto para piyasasındaki düşük fiyatlar nedeniyle yatırım sermayelerinin koleksiyon, oyun ve sanat için NFT pazarına aktığı belirtiliyor. Bu olumlu ve olumsuz gelişmeler de NFT pazarını etkin bir hacmin içine soktu.

Mayıs ortasında Terra’nın çöküşüyle birlikte kripto piyasası kıymetli zorluklarla karşılaştı ve NFT piyasası soğudu. Birinci çeyrekte 19,02 milyar dolar olan NFT süreç hacmi ise ikinci çeyrekte 11,26 milyar dolara düştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Chainlink’ten Ethereum PoS Geçişi Hakkında Açıklama Webilginç Kripto Para Haber

DOGE’un Kurucusundan Yükseliş Sinyali Webilginç Kripto Para Haber