içinde

Baby Doge Testnet için Son Hazırlıklar Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Dogecoin taklitçisi göğüs kripto para ünitesi BabyDoge, Twitter üzerinden test ağının başlangıcına 24 saat kaldığını duyurdu.

Yaklaşan test ağı lansmanının 15 Ağustos’ta yapılacağı beş gün evvel göğüs coin takımı tarafından duyurulmuştu. Baby Doge’un yeni protokolü, staking ve yield farming’in yanı sıra fiyatsız bir token takası vaat ediyor.

Baby Doge Testnet için Son 24 Saat

BabyDoge grubu, Twitter hesabı aracılığıyla, geçen hafta kelam verildiği üzere 24 saatten kısa bir mühlet içinde bir test ağı başlatacağını duyurdu.

Bir hafta evvel, testnet’in yakında kullanıma sunulacağını duyuran bir tweet’te, retweet yapan 100 kişinin beta test takımına katılacağı belirtilmişti.

Binance Smart Chain’de 1.5 milyondan fazla sahibi olan tanınan kriptolardan biri olan BabyDoge, başka tüm kripto para ünitelerinin yüzde 90’ından önde. Birebir vakitte, 2021 yılındaki tanıtımından bu yana ulaştığı 1.5 milyon Twitter takipçisiyle kalabalık bir topluluk olmuş durumda.

Son olarak yaşanan bu gelişmeler ile birlikte fiyatında ufak yükselişler yaşayan Baby Doge, CoinGecko datalarına nazaran 0,000000001657 dolardan fiyatlanıyordu. Şimdiki data ise şu halde:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kriptodaki Volatiliteye Karşın Kripto Para Sayısı Arttı Webilginç Kripto Para Haber

Prime Blockchain, 10X SPAC Birleşme Mutabakatını Sonlandırdı Webilginç Kripto Para Haber