içinde

Shiba Eternity Taşınabilir Oyunu Test Kullanımına Açıldı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Shiba Inu’nun geçtiğimiz hafta duyurusunu yaptığı Shiba Eternity isimli oyun projesi Vietnam’da test kullanımına açıldı.

Shiba Inu, geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden gizemli bir görüntü paylaşımı yapmıştı ve akabinde oyunun ismini de açıklayarak yeni projesinin birinci muştuları vermişti. Oyunun ana geliştiricisi Shytoshi Kusama (takma adı), yeni oyununun Vietnamlı kullanıcılar tarafından test edilebileceğini duyurdu.

Shiba Inu, Shiba Eternity Oyununu Test Kullanımına Açtı

Kısa bir mühlet evvel kart oyununu piyasaya süreceğini açıklayan Shiba Inu’nun, PlaySide Studios iş birliğiyle geliştirdiği oyunu teste açıldı. Fakat, oyun sırf Vietnamlı kullanıcılar için ve iOS işletim sisteminde test edilebiliyor.

Shiba Inu’nun oyunu Shiba Eternity, Vietnam’da test emeliyle erişime açıldıktan sonra Shytoshi’nin belirttiğine nazaran yakın vakitte Endonezyalı kullanıcılar tarafından kullanılabilir hale gelecek.

Shiba Eternity’nin, oyun mekaniğini ve grafiklerini temel düzeyde birinci sefer gösteren bir görüntüyü sizlere sunalım:

Shiba Eternity olarak isimlendirilen taşınabilir kart oyunu, en kısa müddet içerisinde App Store ve Google Play üzerinden tüm kullanıcıların kullanımına açılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Gate.io Türkiye Kripto Pazarına Giriş Yaptı Webilginç Kripto Para Haber

Ethereum Vakfı, Merge İçin Mümkün Tarihleri Belirledi Webilginç Kripto Para Haber