içinde

Tecrübeli Trader’dan Bitcoin ve Altcoin İddiası ile Yatırımcılara Altın Tavsiyeler

Kriptokoin.com – Tecrübeli trader ve Bitcoin yatırımcısı Todd Horwitz, Bitcoin ve kripto para ünitelerinin hiçbir yere gitmediğini ve kalıcı olduğunu söylüyor. Fakat Todd Horwitz’e nazaran, Bitcoin bir kıymet deposu olarDeneyimli trader ve Bitcoin yatırımcısı Todd Horwitz, Bitcoin ve kripto para ünitelerinin hiçbir yere gitmediğini ve kalıcı olduğunu söylüyor.ak altın’ın yerini almayacak.

Todd Horwitz: Bitcoin (BTC)’in altın’ın yerine alacağını sanmıyorum

Kitco News’e verdiği yeni bir röportajda Todd Horwitz, altın’ın yerine alacağından kuşku etmesine karşın Bitcoin’in sabit kodlu para siyaseti nedeniyle uzun müddet ortamızda kalacağını belirtiyor. Todd Horwitz hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin‘in altın’ın yerini alacağını düşünüyor musunuz? Onun yerini alacağını sanmıyorum. Lakin gerçek bir mümkünlük var ve olağan ki bildiğiniz özgürlükçü para dünyasında, merkez bankası müdahalesini sevmiyoruz. Havadan daha fazla para ünitesi oluşturma yeteneğini sevmiyoruz. Bu yüzden, kripto para piyasasının kendisinin ister Bitcoin, ister Ethereum, ister başkaları olsun, gerçek olduğuna inanıyorum. Ve sanırım uzun bir mühlet, sonsuza kadar ortamızda kalacak… Ve para biriminize müdahale eden bir merkez bankasına sahip olmamanın da daha fazla güç oluşturacağını düşünüyorum. Lakin altın’ın paha deposu olarak yerini alabileceğini sanmıyorum.

Todd Horwitz: Varım lakin yarın sıfıra düşerse uykumu kaybetmeyeceğim!

Todd Horwitz, yatırımcıların Bitcoin ve öteki kripto para üniteleri üzerinde bahis yaparken yanılgı yaptıklarını da ekliyor:

Tüm paranızı alıp mevcut varlıklarınızı satarak bir yanılgı yaptığınızı düşünüyorum. Bence şu anda kripto alanına yatırdığınız para, her şeyi kaybetmeyi beklediğiniz sermaye olmalıdır.

Deneyimli yatırımcı, Bitcoin’e nispeten küçük bir yatırımı olduğunu açıklarken, yeni ortaya çıkan piyasada çok fazla belirsizliğin olduğu konusunda uyarıyor. Todd Horwitz mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Varım fakat yarın sıfıra düşerse uykumu kaybetmeyeceğim küçük bir ölçekte yaşıyorum. Bununla birlikte, anlamanız gerektiğini düşünüyorum, dayanağın nerede olacağını yahut bir şeyler aksi giderse kıymetin nerede olacağını bilmiyorum. Konsept çok yeterli ve çok sağlam. Fakat hala pek çok bilinmeyen soru var. Evet, pek çok büyük fonun paralarını buraya koyduğunu görüyorsunuz. Lakin unutmayın, genel olarak piyasalarda herkesin her varlık sınıfının peşinde olduğu ve piyasaları kovaladığı bir noktadayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

Ticari Kredi Faizleri Artışını Sürdürürken Dolar/TL Kuru İvme Kazandı

Ünlü CEO Altın ve Bitcoin Fiyatını Yorumladı: 3x Yapacak!