içinde

Ünlü Milyoner: Bitcoin ve Bu 5 Altcoin’e Yatırım Yaptım!

Shark Tank yıldızı ve milyoner yatırımcı Kevin O’Leary, Bitcoin konusundaki fikrini değiştiriyor olabilir. Kevin O’Leary, Bitcoin ve birtakım altcoin projelerine yatırım yaptığını açıkladı. İşte Kevin O’Leary’ın kripto para pörtföyü…

Ünlü milyoner yatırımcı Kevin O’Leary: Az ölçüde kripto para aldım!

Ünlü milyoner yatırımcı Kevin O’Leary, uzun müddettir kripto paraları eleştiriyor. Kevin O’Leary, üç yıl evvel az ölçüde kripto para aldığını açıkladı. Kevin O’Leary hususa yönelik şunları söyledi:

Kripto para cüzdanım var. Gerçekten seviyorum ve hoşuma gidiyor. Değerinin ne kadar olduğuna bakayım. Bunun nasıl olduğunu size anlatacağım. Bir gece mezuniyet sınıfında Harvard’da ders veriyordum. Beni kripto para yatırımcısı olmam için zorladılar. Ben de ‘Biliyor musun, bununla bir sorunum yok. Aslında, 100 doları riske atacağım. Üç yıl evvel Coinbase‘de bulunan her bir kripto parayı satın alacağım.” dedim.

Kevin O’Leary: Bitcoin ve bu 5 altcoin projesine yatırım yaptım!

Kevin O’Leary, eşit ölçüde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) ve Stellar Lumens (XLM) aldığını söylüyor. Kevin O’Leary, tecrübenin onu Bitcoin hayranı yaptığını da ekliyor. Lakin Kevin O’Leary, geri kalan altcoin projeleri için tıpkı fikre sahip değil. Kevin O’Leary bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şimdi bugün kıymeti ne? Unutma, 100 dolar koydum. Şimdi bedelinde 88,97 dolar. Ne oldu? Nasıl olur da tonla para kazanmadım? Çünkü tüm kripto paralar eşit halde oluşturulmuyor. Bitcoin olağanüstü, geri kalan her şey kripto saçmalığı….

Ünlü milyoner: Kripto para üniteleri hiçbir şey tarafından desteklenmiyor

Kevin O’Leary, kripto para ünitelerinin “hiçbir şey tarafından desteklenmediğini” savunuyor. Ayrıyeten ünlü yatırımcı, yatırımında kaybettiği parayı geri alabilmesi gerektiğine inanıyor. Kevin O’Leary bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Öyleyse buradayım 88,97 dolar, paramı geri almak için kimi arayacağım? Oh hayır, kimse yok. İşte sorun bu… Bu hiçbir şey tarafından desteklenmiyor, yalnızca inancınız tarafından destekleniyor. Kripto paralar ile ilgili zorluk, bunun mühendislik kıtlığıdır. Bu yüzden bu kripto işini sahiden sevmiyorum. Hangi kripto paranın hareket edeceğini ve kıtlığı nasıl yöneteceklerini iddia etmelisiniz. Lakin bu sahiden kurumsal bir eser değil. Ama kaybettiğim 11 doları nasıl geri alacağımı hakikaten bilmek isterim. Beni ara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ripple Kâhini “XRP 20, 30 Dolara Gidiyor” Dedi ve Tarih Bile Verdi!

Tanınan Altcoin’de Neler Oluyor? Borsalar Süreçleri Durdurdu! Fiyat Çakıldı