içinde

Voyager İflasıyla ABD’deki Bayan Futbolcular Risk Altında Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Voyager Digital’in iflas müracaatıyla birlikte spor faaliyetlerindeki muahedeleri riske girdi. Kripto para piyasasındaki düşüş nedeniyle birçok kripto odaklı şirket iflas eşiğinde. Daha evvel marka bilinirliğini artırmak ve kripto para ünitelerinin benimsenmesini sağlamak için işbirliği yapan Voyager Digital, kısa müddet evvel para çekme süreçlerini askıya almıştı ve iflas müracaatında bulunmuştu.

Bu ayın başında iflas bayrağını çeken Voyager Digital’in ABD Ulusal Bayanlar Futbol Ligi (NWSL) ile yaptığı muahede hakkındaki belirsizlikler devam ediyor.

Voyager İflası, NWSL Futbolcularını Riske Atıyor

Geçen yıl Aralık ayında açıklanan paydaşlık, NWSL tarihinin en büyük iş birliklerinden biriydi ve uzun müddetli bir muahede olması amaçlanmıştı.

ABD Ulusal Bayanlar Futbol Ligi’ndeki (NWSL) oyuncuların, Voyager iflas ettikten sonra ile yapılan muahedede vaat edilen ödemeleri alamayacağı belirtiliyor.

İki firma ortasındaki yapılan mutabakatta; oyuncular ödemenin yarısını nakit olarak, başka yarısını kripto biçiminde alacaktı. Her atlete, mevduatları almak ve kendi kripto portföylerini oluşturmak için bir Voyager hesabı verilecekti.

Basına yapılan açıklamada, NSWL şunları söyledi:

“Oyuncu fonu, oyuncuları kripto alanına yatırım konusunda eğitmek maksadıyla her vakit Voyager’daki hesaplara kripto para ünitesinde dağıtılmak üzere tasarlandı. Bu nedenle, kripto para piyasasının oynaklığı konusunda her vakit risk vardı.”

Voyager’ın iflasının bir sonucu olarak oyuncuların temel maaşları üzerinde rastgele bir tesirinin olmadığı, tesirlerinin sponsorluk muahedesinin vaat edilen yararlarıyla sonlu olduğu belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

SEC Lideri Gensler’ın İstifası için İmzalar Artıyor Webilginç Kripto Para Haber

Kim Kardashian, EthereumMax Davasının İptalini İstedi Webilginç Kripto Para Haber