içinde

Cardano Topluluğu, Yeni Platformu Eleştirdi Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Cardano topluluğu, yeni kurulan Cardano Clan platformunu eleştirdi.

Cardano’nun ticari bir teşebbüs kolu olan Emurgo, bugün Cardano Clan isimli yeni bir toplumsal medya platformu başlatıldığını duyurdu. Fakat Cardano topluluğundan birtakım yansılar geldi.

Cardano Topluluğundan Yeni Platforma Tenkit Geldi

Emurgo, Cardano Clan isimli toplumsal medya platformunun lansmanını duyurdu. Proof of stake platformunun kurucu üyesi, Cardano topluluğunu platformun alfa sürümünü denemeye ve platforma yönelik geri bildirimler sağlamaya teşvik etti.

Kurulan yeni toplumsal medya platformu birinci etapta sevilmiş görülse de birçok topluluk üyesi platformun ismini “ürkütücü” buldu ve şikayet etti. Cardano topluluğunun bir üyesi, bir klanın modülü olmadıklarını lisana getirerek, platformun isminden duyduğu rahatsızlığı lisana getirdi. Bir öteki topluluk üyesi de başlamadan evvel çabucak yine markalaşılması gerektiğini lisana getirdi. Topluluk üyelerine nazaran “Cardano Klanı” pek uygun bir tercih değil.

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, daha evvel Cardano’nun “garip bir klan” üzere olduğunu tabir etmiş ve bu kadar büyümesini şaşkınlıkla karşıladığını söylemişti.

Cardano, yazı kaleme alındığı sırada CoinMarketCap bilgilerine nazaran 0.55 dolar üzerinden süreç görüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

BitGo, Galaxy Digital’e Dava Açmaya Hazırlanıyor Webilginç Kripto Para Haber

Hodlnaut, Singapur’da Alacaklı Müdafaası İstiyor Webilginç Kripto Para Haber