içinde

Fender ve Meta’dan Gitar Metaverse’ü Geliyor Webilginç Kripto Para Haber


Webilginç Kripto Para Haber

Dünyanın en önemli gitar üreticilerinden Fender, kullanıcıların şarkılar üzerinde işbirliği yapmak için akor toplayabilecekleri gitar temalı bir Horizon World oluşturmak için Meta ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Devasa gitar şeklindeki mekana yapılacak bir hafta sonu gezisi gitar meraklılarının muhtemelen hoşuna gidecek.

Fender, Meta Horizon ile birlikte çalıştıklarını duyurdu. Metaverse’te yer alan dünya, bulutların üzerinde yüzen dev bir Statocaster şeklindeki ada halinde. Kullanıcılar The Fender Stratoverse’e girdiklerinde avatarlarıyla müzik yapabilecek. Bu arada bu biraz oyun tarzında bir deneyim olacak. Kullanıcılar bir gitar penası şeklinde dünyanın dört bir yanına dağılmış gizli gitar akorlarını buldukları bir “çöpçü avı”na dahil olacaklar. Kullanıcılar akorları bir kez elde edildiklerinde, dünyanın “Riff Maker”ına geri gönderilecekler. Akorlar toplandıktan sonra, kullanıcılar kendi lezzetli rifflerini yaratmak için onları diledikleri gibi kullanabilecek.

Fender Pazarlama Müdürü Evan Jones, şunları söyledi:

“İşbirliği ve deney, müzikal yolculuğun temel bileşenleridir ve yaratıcıların Metaverse’in sınırsız potansiyeli ve ilk Fender Stratoverse deneyimimizle neler yapabileceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Doç. Dr. Güder: Metaverse ile İlgili Okuryazarlık Eğitimi Verilmeli Webilginç Kripto Para Haber

İşte Uzun Vadeli Yatırım İçin Ülkü 4 Altcoin!