içinde

Bitcoin Depot Halka Açılmaya Hazırlanıyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kuzey Amerika’daki en büyük kripto ATM sağlayıcılarından biri olan Bitcoin Depot, hisselerini 2023’ün birinci çeyreğinde Nasdaq‘ta listelemeyi planlıyor.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki büyük bir kripto para ATM sağlayıcısı olan Bitcoin Depot, özel maksatlı bir satın alma şirketi (SPAC) ile birleşme yoluyla halka açılmayı planlıyor.

Bitcoin Depot SPAC ile Birleşecek

Atlanta merkezli Bitcoin Depot, halka açılmak için SPAC GSR II Meteora (GSRM) ile 885 milyon dolarlık bir mutabakatla birleşmek için bir muahedeye vardığını duyurdu.

İş paydaşlığı, şirkettin halka açık bir şirket haline gelmesine neden olacak, zira birleşik şirket Bitcoin Depot Inc. olarak isimlendirilecek ve Nasdaq’ta BTM sembolü altında süreç görecek. Birleşme, Bitcoin Depot‘un liderlik takımı ve GSRM idare konseyi tarafından oy birliğiyle onaylandı. 2023’ün birinci çeyreğine kadar tamamlanmasının hedeflendiği aktarıldı.

GSR II Meteora SPAC’ın şirketin büyümek için kullanabileceği yaklaşık 320 milyon dolara sahip olduğu bildiriliyor, lakin SPAC yatırımcıları birleşme yapılmadan evvel paralarını çekebilecek. Şirket, birleşme mutabakatıyla tıpkı anda kapanacak bir finansman çeşidine da devam edebilecek. GSRM eş CEO’su ve Bank of America’da eski bir SPAC bankacısı olan Gus Garcia, şirketin istikrarlı büyümesi nedeniyle şirketin finansman seçeneklerine güvendiğini söyledi.

Gus Garcia ek olarak şunları söyledi:

“Bu Bitcoin ATM’nin (BTM) ayak sesleri, kıymetli stratejik alakaları ve varlıklı özelliklere sahip taşınabilir uygulamasıyla, Bitcoin Depot’un hem yurtiçinde hem de yurtdışında BTM pazarından yararlanmak için uygun bir pozisyona sahip olduğuna inanıyoruz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Afganistan’da Yetkililer Bir Haftada 16 Kripto Borsasını Kapattı Webilginç Kripto Para Haber

DeFi 2.0 Nedir? Webilginç Kripto Para Haber